Српска Народна Одбрана
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova

3 posters

Go down

trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova Empty trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova

Порука  Car Lazar Mon 20 Sep 2010 - 0:25

Zeleo bih da udjem u kongres,vrlo sam ambiciozn i verujem u sebe.
Ali da bih uopste usao u kongres moram da imam podrsku svih svojih su-igraca/ica.
Zato molim sve koji zele i hoce da mi pomognu.Da ispune moje zelje, da glasaju za mene.Da bih mogao da predstavljam nasu stranku i svo dobro nase divne ESrbije u kongresu.

Car Lazar

Број порука : 1
Join date : 19.09.2010

Назад на врх Go down

trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova Empty Re: trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova

Порука  Арчибалд_Рајс Mon 20 Sep 2010 - 2:02

Поздрав брате и добро дошо нам ! Упознам се са радом и програмом и идејама странке и упознај се са осталим члановима и управом и ако си Ок, сигурно ћеш бити кандидат за конгрес ! Биће времена наравно... cheers
Арчибалд_Рајс
Арчибалд_Рајс

Број порука : 35
Join date : 04.09.2010
Локација : Ниш

http://filip343@gmai.com

Назад на врх Go down

trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova Empty Re: trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova

Порука  Krsta-VB Tue 21 Sep 2010 - 1:19

Za sledeci kongresi si kandidat ali prvo na jednom od sastanaka da te ubacimo u savet. lol!

Krsta-VB

Број порука : 76
Join date : 16.06.2010
Age : 29

Назад на врх Go down

trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova Empty Re: trazim podrsku svoje stranke i svih njenih clanova

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму